Warcaby Las Damas

Warcaby Las Damas dla Java

Zagraj w warcaby na każdym telefonie java

Warcaby Las Damas darmowa gra logiczna na telefony obsługujące technologię Java. Jeśli lubisz klasyczną grę planszową, jaką są warcaby, wciśnij przycisk Download i pobierz Warcaby Las Damas, aby móc grać w ulubioną grę zawsze i wszędzie.Gra... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Stare, dobre warcaby
  • Działa płynnie nawet na starszych telefonach

Wady

  • Brak jakichkolwiek opcji
  • "Damki" znikają

Niezły
6

Warcaby Las Damas darmowa gra logiczna na telefony obsługujące technologię Java. Jeśli lubisz klasyczną grę planszową, jaką są warcaby, wciśnij przycisk Download i pobierz Warcaby Las Damas, aby móc grać w ulubioną grę zawsze i wszędzie.

Gra warcaby narodziła się w XII wieku, najprawdopodobniej we Francji lub Hiszpanii, gdzie nazywana jest "Las Damas". Opisywana w tej recenzji gra w warcaby na telefony Java jest właśnie wersją hiszpańską, stąd nazwa gry i język programu. Nie przeszkadza to jednak zupełnie w grze i dobrej zabawie.

Warcaby Las Damas nie mają żadnych opcji konfiguracji. Nie możemy na przykład wybrać poziomu trudności. Nie mamy również opcji wyboru zasad gry, które w każdej wersji warcab, mogą trochę się różnić. W Warcaby Las Damas nie możemy bić do tyłu, a kiedy zdobywamy "damkę" nasz pionek... Znika. To największa wada tej gry. Z drugiej strony taka modyfikacja może być wyzwaniem do przemyślenia naszej dotychczasowej taktyki gry w warcaby.

Najczęściej pobierane Planszowe na java

Warcaby Las Damas

Download

Warcaby Las Damas 1.01.7

Opinie użytkowników o Warcaby Las Damas

Sponsorowany×